IPB


Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Co vravíte na vraky lietadiel v Arma ?
Zachary
post Nov 7 2007, 23:52
Post #1


Member
***

Group: Members
Posts: 36
Joined: 4-November 07
From: Slovakia
Member No.: 1,655



Zdravin vsetkych, Aky je vas nazor na vraky znicenej technyky v Arme?(hlavne lietadla a vrtulniky)
Podla mna su viac nez nereane.Vydely ste uz niekedy aby lietadlo ktore po zasahu riadenou strelo a po dopode z velkej vysky pri velkej rychlosti vyzeralo "len" ako neporuseny, zhrdzaveny kus srotu? __yuk.gif
Apropo, ked sme pri tych lietadlach, zisla by sa aj realna katapultaz s litadiel a nie nieco co vyzera ako ked vyskakujete z bicykla thumbsdownsmileyanim.gif . A taktie si neviem predsavit ako vyskakuje pilot s letiaceho vrtulnika tak aby dopadol na zem v jednom kuse!(jedine stroje z ktorych sa to da su Kamov KA-50 a KA-52)
Takze Pani tvorcovia s BIS, v Arme 2, trochu reality do toho sci-fi!!! (skuste najst inspiraciu v niektorych addonoch pre OFP thumbsup.gif )
 
Quote Post
EMSI
post Nov 8 2007, 07:48
Post #2


Member
Group Icon

Group: Addon Maker
Posts: 177
Joined: 26-July 07
From: Slovakia
Member No.: 1,013



Chlapče o ArmA engine a jeho obmedzeniach a featurách nemáš ani šajnu stupid.gif
PS: ... a druhý raz sa snaž písať aspoň čitateľne blink.gif wacko.gif


--------------------
 
Quote Post
kuba
post Nov 8 2007, 14:20
Post #3


Member
***

Group: Members
Posts: 71
Joined: 30-October 07
From: CZ-sokolov
Member No.: 1,586



NJN neni to zorva realistický tiredsmiley.gif ale stezovat si nebudu....az tak mi to zas nevadí. Jinak A-10 má taky docela good katapult. :-)
 
Quote Post
Zachary
post Nov 8 2007, 17:36
Post #4


Member
***

Group: Members
Posts: 36
Joined: 4-November 07
From: Slovakia
Member No.: 1,655



Tak potom ma Arma horsi engine ako Ofp!!!(Tam boly addony s realnou katapultazou aj s realnejsimy vrakmy).
Inak Arma vyzera ako nepodarena kopia Operacie Flashpoin, akurat s lesou grafikou.
A pokial viem toto je forum a Armed Assault a nie o mojom pravopise.

EDIT: Inak k tomu enginu, pozri si toto video http://armed-assault.de/news/wer-zu-oft-hl2-spielt.html .
Ak sa da spravit toto tak s katapultovacie sedadlo by nemalo byt problem.

This post has been edited by EMSI: Nov 8 2007, 18:55
Reason for edit: Čo takto použiť tlačítko EDIT ? ;)
 
Quote Post
Daniel OFP
post Nov 8 2007, 17:56
Post #5


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 27
Joined: 30-October 07
From: Slovakia
Member No.: 1,582



Hm arma je hra kde si vojak a kosis jini vojaki v teto hre jde o to aby si koslil lidi a nae aby si sa vozil a letal na letadlach to je cast hry ktora je menej dolezita ako cast kde sa kosi. A ak mas s tim nejake probleemy tak se nauc modelovat a scriptovat a udelej si to sam kdis to reknes tu tak pochybujem ze to z niekim aspon pohne. To s tim kosenim je moj nazor ale ak sa chce niekto hrat na RealLife a vozit sa v autach ja mu nebranim. Jo a hlavne gramatiku pustte za hlavu fakt sa mi tu nechcu pisat dlzne a mekcene a to vsetko wink.gif
 
Quote Post
Zachary
post Nov 8 2007, 18:50
Post #6


Member
***

Group: Members
Posts: 36
Joined: 4-November 07
From: Slovakia
Member No.: 1,655



No s tym strielanim mas pravdu. Akurat ma stve ze Arma bola prezentovana ako Komplexny bojovy simulator a pritom sa tak iba tvari.Az si budem chcet len zastrielat tak si pustim Couterstrike alebo neaku podobnu somarinu. Mna viac pritahuje editor ako samotna hra ktora ma stary a milionkrat otrepany scenar (zapad vs vychod, a samozrejme amici su hrdinovia). V editore ma clovek volnost a nevycerpatelny pocet lubovolnych scenarov.Komunita okolo OFP to pochopila a snazila sa, a chvala Bohu sa este aj snazi robit ho realnejsim a tym aj zaujimavejsim. A od ludi z BIS ako od tvorcov OFP bi som cakal ze Arma bude jeho dostojnym nasledovnikom.Ma sice krasnu grafiku ale nic ine. a neboj, ak bi som vedel modelovat a robit skripty, urcite by som sa do toho pustil. Ale bohuzial to nieje take jednoduche ako mi kazdy vravi.Ak sa to raz(za pomoci ludi ktori mi s tym neako pomohly alebo len pomozu) naucim, urcite sa o Addony podelym.
 
Quote Post
Daniel OFP
post Nov 9 2007, 19:29
Post #7


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 27
Joined: 30-October 07
From: Slovakia
Member No.: 1,582



nj Editor je fakt super vec na arme a ofp pochibuji o tom ze keby tato hra nemala tuto vec tak to vobec nekdo hraje.
 
Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 17:35