IPB


Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Kolaps multiku
VRB
post Aug 24 2008, 18:29
Post #1


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 10
Joined: 26-March 08
Member No.: 2,770



Mám takovej dotázek na multik. Když se chci občas odreagovat a dám výpis místností, začnou se jakoby filtrovat a zbyde tak cca 10 s pingem "?". S netem problém nikdy nemám a tohle se stává, tak ze 30%. Tak by mě zajímalo, co je to za stupidní chybu? Ze 70% tam vlítnu a všechno je jak má bejt. Né, že bych chtěl hrát jedinou použitelnou misi(evolution), kam se beztak napojim v půlce a místnost je plná trotlů, který použiváj taktiku kamikaze+respawn. Nemluvě o proceduře, najít místnost s alespoň 0 hráčů, pingem, abych někoho trefil a katapultu kvůli tomu, že sem si do hry stáhl jeden tank. Jen mě to tak zajímá, protože co kdyby měla Arma2 použitelnej multiplayer a furt to takhle blblo...
 
Quote Post
Celoush
post Aug 25 2008, 11:48
Post #2


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 21
Joined: 31-January 07
From: Brno
Member No.: 561



mrkni na nastavení filtru a pak jestli nedělá nějakej bordel firewall. Ale jinak je to na věšteckou kouli. Těžko odhadovat.
 
Quote Post
VRB
post Aug 25 2008, 11:57
Post #3


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 10
Joined: 26-March 08
Member No.: 2,770



Firewall sem vyloučil, protože to by nešlo vůbec, ale mě to občas jde. A filtr můžu klidně uplně vypnout a stejně to občas blbne. Ale co? Já spíš myslel, kdyby někdo měl stejnou chybu, abych nebyl sám:) A než vyjde ArmA2, bůh ví, kde budu:D
 
Quote Post
Apophis
post Aug 26 2008, 16:11
Post #4


New Member
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 5-May 08
Member No.: 3,086



QUOTE(VRB @ Aug 25 2008, 12:57) *
Firewall sem vyloučil, protože to by nešlo vůbec, ale mě to občas jde. A filtr můžu klidně uplně vypnout a stejně to občas blbne. Ale co? Já spíš myslel, kdyby někdo měl stejnou chybu, abych nebyl sám:) A než vyjde ArmA2, bůh ví, kde budu:D


Jsem v tom s tebou smile.gif
 
Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 12:46