IPB


Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> StarGate, StarGate
Jan Tržický
post Sep 25 2008, 11:42
Post #1


New Member
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 5-April 08
Member No.: 2,858



Mám Tu Problém Mam StarGate MOD a Armu Verzi 1.08 A Říkají Že To Vyžaduje 1.08 ALe já to tam mam diš chchi zavřít iri tak to napíše chybu od kliknují a jenom zvuk iris jak je to možný jo a ješte kdyz tam dam dialingComputer tak je zaraženej v zemi pls poradte my nevim si sám rady a tady jsem založil web STARGATE MOD na ARMA CZ!!!!!:
http://www.armastargatemod.webgarden.cz Na to se prosím taky mrkněte ale vyřešte ten probllllléééééééééééééééém!!!!!! prosím prosím prosím prosím prosím děkuju
 
Quote Post
EMSI
post Sep 25 2008, 13:11
Post #2


Member
Group Icon

Group: Addon Maker
Posts: 177
Joined: 26-July 07
From: Slovakia
Member No.: 1,013



Topic presunutý do zodpovedajúcej sekcie.
A píš česky alebo slovensky ! mad.gif


--------------------
 
Quote Post
Celoush
post Sep 25 2008, 16:30
Post #3


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 21
Joined: 31-January 07
From: Brno
Member No.: 561



Mocinky mocinky vás máme lááádi děcina naše cool.gif
 
Quote Post
kuba
post Sep 25 2008, 16:33
Post #4


Member
***

Group: Members
Posts: 71
Joined: 30-October 07
From: CZ-sokolov
Member No.: 1,586



Tak to tam nemáš chybu je to prostě beta a je to nedodělaný proto to blbne...jinak ty computery se daj nějak zvednout. Ten mod je celej zaostalej a další verze bych řekl že nevýjde podle toho jejich fora sou to pěkný lemry. Stejně nevim jak ostatnim, ale na sahrani se stou bránou nedá ani hrát hrozne se to seká...jinak to samé Komplex a jednotky hvezdné brány...všechno je to nedodělaný..kord když je to od Colonel wela..ocenuju jeho práci ale kolikrát už tu bylo něco xkrát po sobě a nedodělaný nebo se spoustou chyb.
 
Quote Post
Jan Tržický
post Sep 25 2008, 21:45
Post #5


New Member
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 5-April 08
Member No.: 2,858



díkys ale zájimámě proč když do soutěže stargate Dali že vyhrajeě StarGate RC1 tak ale nechápu už je to dlouho co to tam daly už by to měli dát kestažení ne

Od moderátora: Post upravený -> ČTĚTE JAKO PRVNÍ !

This post has been edited by EMSI: Sep 26 2008, 07:07
 
Quote Post
kuba
post Sep 26 2008, 13:09
Post #6


Member
***

Group: Members
Posts: 71
Joined: 30-October 07
From: CZ-sokolov
Member No.: 1,586



Nevím co myslíš tou soutěží...já na to jejich forum stejně už nechodím protože tam není nic nového...a o Sg mod do army už se taky moc nezajímám asi už to moc slavný nebude. Stejně kdyby se zase něco nového objevilo tak to tu zveřejní. Tady už asi není co probírat bud čekej, nebo se na to vyprdni a koukej na to v televizi.
 
Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 23:29