IPB


Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> pomoc s dalekohledem
chrobak
post Jul 15 2010, 11:06
Post #1


New Member
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 15-July 10
Member No.: 7,962




Zdravím všechny příznivce Army.
Najde se tady nějaký machr který mi pomůže?Jak mám udělat v editoru aby se důstojník díval dalekohledem?V anim viewer jsem našel příkaz že voják ten dalekohled jen zvedne ale hned zase schová a já bych potřeboval aby se s ním díval pořád.poradí mi někdo???Předem díky.
 
Quote Post
Operation_Human_Shield
post Jul 26 2010, 19:09
Post #2


Member
Group Icon

Group: Site Team
Posts: 34
Joined: 7-December 06
From: Czechoslovakistan
Member No.: 399



Ahoj,

nevím jak moc tě potěším, své doby editování misí jsem si naposledy užíval ve Flashpointu, ale napadla mě menší oklika za pomoci selectWeapon "binocular", pokud nehodláš využívat nějakou konkrétní animaci, tak by to jen stačilo. Ale není vše samozřejmě tak jednoduchésmile.gif Vojáček po chvilce dalekohled opět zklopí. Hledal jsem nějaký příkaz wait, duration, co by fungoval a "zamrzl" vojáčka v dané pozici, ale marně...nu a pak google nabídl řešení na BI Fórum, které sice podle všeho funguje, ale je dosti prkenné, hádám bude i nějaký snažší způsob, ale s tím bohužel nepomohu. Takže copy&paste od autora UNN

I tried the Binocular Anims a while back, but they just revert to normal once the anim has played, regardless of anim, switch or play move.

But this worked ok from an external point of view.

Officer01 SelectWeapon "Binocular";
Officer01 SwitchMove "AwopPercMstpSoptWbinDnon_pst";

Sleep 1;

Officer01 DisableAI "Anim";

Sleep 100;

Officer01 enableAI "Anim";[/QUOTE]

The unit (an officer already equiped with binoculars) held his binoculars for 100 seconds.

Although he did not actualy look through them, so no benefit was gained as far as detection is concerened.

I've yet to try other variations. But from my initial tests, the AI can only change his horizontal direction, he cant look up and down while using binoculars. So not much use on an ever changing battlefield


--------------------
Operation Human Shield hates spaces in front of punctuation marks! Howgh!
 
Quote Post
chrobak
post Aug 3 2010, 14:20
Post #3


New Member
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 15-July 10
Member No.: 7,962



Tak ten jednodušší zpúsob mi stačí.Potřeboval jsem aby mi voják stál na hlídce a sem tam se do toho dalekohledu podíval.A to je přesně ono. thumbsup.gif Zatím díky za radu ARMĚ zdar.

This post has been edited by chrobak: Aug 3 2010, 14:23
 
Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 15:45