IPB


Welcome Guest ( Log In | Register )

> Otázka Na ArmU
TM/HW/Mira
post Dec 30 2009, 22:29
Post #1


New Member
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 30-December 09
Member No.: 6,979



Dobrý den, narazil jsem na vaše forum, a potřeboval bych s něčím pomoci. Nevíte jestli neexistuje nějaký program/mód/prostě něco čím bych automaticky odemkl zamčené položky ve zbrojnici, aniž bych musel udělat všechny mise atd.? Vlastním zlatou edici a právě jsem dohrál jednu ze třích kampaní, které v ní jsou ( konkrétně kampaň Armed assault ), ale nic se mi neodemklo. Po splnění asi 6 výzev se mi otevřel jenom ural s kulometem. Jak to tedy funguje s tím odemykáním v této verzi?

Také bych si rád zahrál multiplayer. Jenže si musím stáhnout patch 1.14. To by nebyl problém, jenom mám strach aby se mi nesmazala kampaň, když to patchnu. Tuto hru vlastním jenom asi týden, a tak nevím co, a jak mohu provést. Byl bych vděčný za nějaké jasné stručné odpovědi, které by mi pomohli .) .

Hra je to myslím velmi povedená. Aspoň mě tedy uchvátila, a nemůžu se od ní doslova odtrhnout. Příběh je dobrý a dost realistický jako hra sama a to se mi na armě líbí. Kdybych jí měl ohodnotit dal bych jí 90%. K min. 99% smile.gif mi tam vadí sem tam ta malá nedopracovanost a zaznamenal jsem i 2 bugy.
 
Quote Post

Posts in this topic


Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 07:39