IPB


Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> ARMA2, Jeden vykrik do tmy...
Drasťa
post Jun 26 2009, 23:02
Post #1


New Member
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 25-June 09
From: Czec Republic, Prague
Member No.: 6,020



Jsem nastvanej! Jsem zklamanej! A lituju te tisicovky kterou jsem do toho vrazil! Nedokazu pochopit proc takhle zabugovana vec spatrila svetlo sveta a je mi z toho do breku... AI v BVP mi strili po tancich zasadne kulometem. Kampan nejde dohrat protoze se mi v 10. misi zasekne AI a nejde s nim hnout (ani kdyz mu strilim do nohou a pak ho zkousim tahnout pryc). Vycvik je uplne nepouzitelnej. Zbrojnice je taky plna bugu. Ach jo ach jo... a ja doufal ze se fiasko s ArmA1 opakovat nebude (i kdyz tak docela se neopakuje ArmA1 jsem nemohl zezacatku ani spustit). Tfuj tfuj tfuj!

Mate taky tak spatny zkusenosti?
 
Quote Post
EMSI
post Jun 27 2009, 08:13
Post #2


Member
Group Icon

Group: Addon Maker
Posts: 177
Joined: 26-July 07
From: Slovakia
Member No.: 1,013



Nie ... ja som maximálne spokojný. Asi mám jednu z verzií do ktorej im nezasiahol škriatok BUG. ph34r.gif

This post has been edited by EMSI: Jun 27 2009, 08:14


--------------------
 
Quote Post
Drasťa
post Jun 28 2009, 00:22
Post #3


New Member
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 25-June 09
From: Czec Republic, Prague
Member No.: 6,020



No ja mam posledni verze (teda ten build co pridava AA jsem nestahoval). A to jsem jeste zapomel dodat ze v ArmA2 stejne jako v ArmA1 a OFP litaji kulky z vicehlavnovych zbrani (shilka apod.) porad jen z jedny hlavne. Je ale zajimavy ze na Armu 1 vysel mod kterej to opravoval. Vim ze je to hloupej detail ale je to dalsi zklamani ktery tak nejak kali to co jsem si o ni maloval ohmy.gif(
 
Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 23:40