IPB


Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> CSLA III
lan Gastovski
post Apr 22 2008, 15:14
Post #1


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 12
Joined: 21-April 08
From: České Budějovice
Member No.: 2,998



Taky se tak těšíte? Já jsem hrál už původní CSLA, CSLA II i to upgdate s ACR a FIA. Mise představují špičku toho co můžete na internetu sehnat o technice nemluvě. A nyní už dokonce plánují vytvoření česko-německého pohraničí, takže kampaň s alternativní historií útoku Varšavského paktu na Západ. Nádhera
 
Quote Post
Nikolas
post Apr 26 2008, 14:31
Post #2


New Member
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 14-February 08
Member No.: 2,373



Jenže kdy to vydaj?
 
Quote Post
Valhalian
post Apr 26 2008, 16:35
Post #3


Member
***

Group: Members
Posts: 85
Joined: 31-December 06
From: CZ, Prague
Member No.: 511



Těším se velice smile.gif Uvítal bych ale nějaké další informace. Na foru BI jsou v anglické sekci poslední zprávy už poměrně staré a na webu se pracuje...


--------------------
 
Quote Post
petr.t.lbc
post Apr 27 2008, 11:51
Post #4


Member
***

Group: Members
Posts: 162
Joined: 9-July 07
Member No.: 970



Kdyby jsi chtěl vidět co dělají, tak kolem dokola ukazují ostejnné obrázky na ruprtově foru v sekci pokec, arma screeny-


--------------------



"O hranice se nejedna, o hranice se strili. T.G.M"
 
Quote Post
EMSI
post Apr 27 2008, 15:05
Post #5


Member
Group Icon

Group: Addon Maker
Posts: 177
Joined: 26-July 07
From: Slovakia
Member No.: 1,013



Sorry Petře, ale na mňa ako na "nestranného pozorovateľa" rovnako pôsobia tvoje screeny bunkrov a tančíkov.
A tým nechcem vyvolávať žiadny flame ... je to iba môj názor. ph34r.gif


--------------------
 
Quote Post
Avalla'ch
post Apr 27 2008, 16:34
Post #6


He's called 'Fingers' Vagin. Cute name.
****

Group: Members
Posts: 363
Joined: 17-November 06
From: Kaer Morhen
Member No.: 213



Hádám:

ČSLA: 6 obrázků ČSLA Vojáka, 3 obrázky Kamaze, 3 obrázky BVP a 2 obrázky "Vše v jednom"

My: Skoro stejný, ba dokonce vyšší počet ale na každým je vidět aspoň pokrok. Prosím porovnej obrázek bunkru z počátků modů s obrázky nýnějšího bunkru. w00t.gif


--------------------
Minsc will lead with blade and boot! Boo will take care of the details. - BG2
Formerly known as Salvatore_Lee© (In nomine Memory! and Rot In Pieces!)
 
Quote Post
EMSI
post Apr 27 2008, 20:02
Post #7


Member
Group Icon

Group: Addon Maker
Posts: 177
Joined: 26-July 07
From: Slovakia
Member No.: 1,013



Jasné ... presne takto isto (teraz myslím ČSLA) to vyzeralo s "našim" Predatorom.
Model ako taký bol hotový dávno ale rozhodne nebol addon vhodný ani len na PRE-BETA RELEASE a pritom sa všetko javilo na vonok OK.

BTW: na ČSLA snímkoch sa mi páči aspoň zachytenie nejakej situácie, boja atď. kdežto u Vášho modu sú to zatiaľ (pre ArmA) iba statické ukážky. Ak som niečo prehliadol tak sa ospravedlňujem.
Hodte niekam napríklad aj screen obsadeného bunkru s posádkou ktorá páli zo strielní na nepriateľa, alebo postup pechoty s podoprou tančíkov (?)

Myslím že takéto screeny by rozhodne upútali naughty.gif

This post has been edited by EMSI: Apr 27 2008, 20:24


--------------------
 
Quote Post
Avalla'ch
post Apr 28 2008, 16:39
Post #8


He's called 'Fingers' Vagin. Cute name.
****

Group: Members
Posts: 363
Joined: 17-November 06
From: Kaer Morhen
Member No.: 213



Rádi bychom, ale zatím máme jen zbraně, nějaké to letadlo a ještě makáme na tancích wink.gif

Tamtím pose msem nechtěl říct že bych ČSLA nějak urážel, skríny jsou pěkný a vojáci, technika taky. Jenom jsme si trochu rejpli, nic víc wink.gif


--------------------
Minsc will lead with blade and boot! Boo will take care of the details. - BG2
Formerly known as Salvatore_Lee© (In nomine Memory! and Rot In Pieces!)
 
Quote Post
petr.t.lbc
post Apr 28 2008, 17:44
Post #9


Member
***

Group: Members
Posts: 162
Joined: 9-July 07
Member No.: 970



Emsi:
Když dovolíš, tak je tu hodně velký rozdíl. Já neukazoval pořád to samé, když někdo ukazuje pořád jedno a to samé BVP a pěšáky, tak je to fakt trapácké. Pokud jde o ty screeny, ano, máme je statické, tedy né z boje a víš proč? Protože netrávím celé hodiny tím, že bych jen seděl u počítače a dělál screeny, a to z toho důvodu omezení lidí v modu. Pokud jsi si všimnul, tak addonmakeři od nich screeny spíše neukazují, ale to až ti ostatní co se "nascrenují" až moc, až to vypadá komicky. Prostě když to řeknu stručně, mají to pěkné, ale čeho je moc, toho je moc a je to pak trapácké, udělat to mi, tak nám budou nadávat do trapáků.
Pokud jde o obsazený bunkr, tak pokdu jsi viděl někdy objekty lehkého opevnění, tak musí mít lafetace a podobné kraviny, a to je další práce co se musí duělat, vojáká z flintou do bunkru sotva dáš. Pokud jde o kanónové objekty, tak čekáme na výkresy děl výrobce, který teď má archív na Slovensku.
Kdyby někdo dělal rád screeny, a hlavně je uměl, tak addony zašlu, ale to nedělám, protože dnes v komunitě je většina lidí taková že jen silážuje addony a ve skutečnosti umí prdlačky, a už tuplem jsou pak tací lidi tak tupí, že neví, jak má vypadat linie LO či by cpal na tanky pěšáky. Do toho navíc mám nedostatečnou grafickou kartu, v původním počítači, protože i když ArmA by jí měla podporovat a funguje, tak po chvíli hraní se ArmA "zesere". Předem říkám, že nejsem smažil a mám originál hru.

Avalla'ch :

Abych byl přesný:

9 letadel v ArmA + 4 rozdělané v oxygenu a + 4 další rozdělané v cinemě
10 tanků v ArmA + 10 rozdělaných v cinemě
5 tančíků rozdělaných v cinemě
2 těžké kulomety v ArmA + 1 v oxygenu + 1 v cinemě
6 pušek v ArmA
1 raketová pistole v oxygenu
4 ruční granáty v ArmA
8 lehkých kulometů v ArmA
2 lehké kulomety na trojnožce v oxygenu
1 samopal v ArmA + rozdělaný ještě jeden v cinemě

do toho nepočítám ještě ještě čs. a německou pěchotu, bunkry vz.36 a vz.37, bedny s municí staný, budovy a všelijaké další kraviny.
Aby to ještě nebylo málo, tak ty naše tanky , tedy ty české, mají 4 členy poádky, bez omezení - 2 střelce , velitel a řidič. Oba kulomety nejsou vzájemně závislé a když střílíš z děla, tak může střílet i ten co sedí v korbě z kulometu, prostě dle reality. A ještě taková poznámka. V listopadu 2007 jsem kupoval nový počítač a nezálohoval si ArmA věci, ale jen OFP, a tak jsemod konce listopadu začal s ArmA úplně od začátku, se vším všudy a dnes máme konec dubna.

This post has been edited by petr.t.lbc: Apr 28 2008, 17:47


--------------------



"O hranice se nejedna, o hranice se strili. T.G.M"
 
Quote Post
Celoush
post Apr 29 2008, 10:58
Post #10


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 21
Joined: 31-January 07
From: Brno
Member No.: 561



Z tvého příspěvku cítím celkem hodně zášti vůči ČSLA. Nerozumím tomu, nehodlám se do toho plést, ale přijde mi to dost dětinské.
 
Quote Post
petr.t.lbc
post Apr 29 2008, 14:23
Post #11


Member
***

Group: Members
Posts: 162
Joined: 9-July 07
Member No.: 970



Celoush:
Zášť tu není. Jde tu jen o to, že jsem poznamenal, že se ty jejich obrázky na Ruptově foru pořád jen opakují, že na nich he vidět pořád to samé, a to je vše. Když se podíváš na jiné mody, taky pořád dokola neukazují to samé kolem dokola. Pokud jde o to na co jsem odpovídal Emsimu, tak nevím zda jsi to pochopil, díky maskování co měla naše armáda v roce 1938 se zdá některým, že ukazujeme to samé, on totiž není bunkr jako bunkr. Invasion 1944 když dělali mod pro OFP taky skoro pořád ukazovali dokola obrázky a nakonec to stálo za starou belu, v tom je ten smysl toho co říkám.


--------------------



"O hranice se nejedna, o hranice se strili. T.G.M"
 
Quote Post
Celoush
post Apr 29 2008, 14:37
Post #12


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 21
Joined: 31-January 07
From: Brno
Member No.: 561



Že toho mají málo ale nemusí zákonitě znamenat, že to bude stát za starou belu. I když si myslím, že přehnaná očekávaní, kdy by někteří chtěli vše co ČSLA dokázala vytvořit pro OFP za 5 let narvat i do ArmA, by se měla krotit. Sestava je komornější a navíc ArmA nepřitahuje tolik jako OFP svého času, což se s měnícími zájmy mnoha dřívějších tvůrců podepsalo na rozsáhlosti ČSLA modu.
Myslím, že vše, co bylo aktuální k datu (únor 2008) jsem narval do ČSLA Dance.
 
Quote Post
petr.t.lbc
post Apr 29 2008, 16:56
Post #13


Member
***

Group: Members
Posts: 162
Joined: 9-July 07
Member No.: 970



Celoush:
Já nechci tvrdit, že to bude stát za prd, ale měli by začít ukazovat i něco jiného, je nuda, když ukazují hodně dlouho pořád to samé. Ostatně máš prvdu v tom, že hodně lidí chtělo narvat věci ČSLA modu do ArmA z OFP verze, na seznamu.cz jsem měl takových dotazů opravdu hodně a musel jsem věčně říkat, že nemají orpavnění s tím nakládat.
S tím, jak mluvíš o tvůrcích ano, je jich méně než kdysi. Dnes moc lidíani editovat nechce, komunita je spíše více spotřební a nikdo nikomu ani moc radit nechce co a jak, takže je to ve většině případů jen o samostatném studiu.

Jinak, ČSLA mohla mít prezentaci i jinak, T.Jung ze Score mi před půlrokem napsal, že by chtěl napsal článek do čísla 69 o AČSR a ČSLA, ať se domluvíme, napsal jsem MAA email i nechal zprávu na BIS foru a připadá mi jako totální ignorat, když vůbec neodpověděl, tak nakonec z toho nic nebylo jak pro ně, tak pro nás. No, jejcih názor na to co dělám já znám, dobře si pamatuji, že dělám "podřadné" modely a mod máme zabalit...fakt super lidi....

PS:
Dobré video.


--------------------



"O hranice se nejedna, o hranice se strili. T.G.M"
 
Quote Post
Faly
post Apr 30 2008, 10:28
Post #14


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 18
Joined: 30-October 07
From: Praga, Bohemia, Czechia, Europa
Member No.: 1,594



No comment
 
Quote Post
TheSun
post Apr 30 2008, 15:36
Post #15


New Member
Group Icon

Group: Addon Maker
Posts: 1
Joined: 7-February 08
Member No.: 2,313



QUOTE(Avalla @ Apr 27 2008, 16:34) *
ČSLA: .... 3 obrázky Kamaze.....


rolleyes.gif ........ rofl.gif


@očividný problém PT s tím, že toho máme "málo"...

Pokud vím, tak nikdo nikdy neřekl (napsal), že by vaše Addony/modely/textury byly podřadné. Jsem si jist, že někdo určitě řekl, že jsou méně kvalitní.....a to je ve většině případů, ať se vám to líbí nebo ne, pravda. Bylo by ostatně smutné, kdyby tomu bylo naopak, vzhledem k tomu, že někteří členové ČSLA/PAS pracovali nebo pracují více či méňě jako externisté pro BIS. Odrazem toho je jistý perfekcionalismus vybudovaný po dobu tvorby a tím pádem sklon k "vymazlení" každého jednotlivého addonu. Výsledkem je tudíž nižší počet, ale za to kvalitních, addonů.

Než se tu někdo pustí do porovnávání textur a počtu faců na jednotlivejch modelech, tak bych rád upozornil na další aspekty ovlivňující kvalitu addonu jako například optimalizace jednotlivejch částí modelů, textur, všech skriptů a odstraňování "bugů" které nejsou na první pohled vidět, ale jsou přítomny. Ono totiž to, že ti Addon "funguje" v pohodě samotnej (nebo i ve více kusech) na Rahmadi, neznamená, že pro hru a systém nepůsobí spíše jako zátěž.

Dále už bych jen dodal, že se velmi těším, až si porovnám Arma.rpt obou Modů jestliže budou oba vydány.....


pac a pusu,
TheSun

 
Quote Post
Marxist
post May 1 2008, 14:19
Post #16


Member
***

Group: Members
Posts: 161
Joined: 16-December 06
From: Nitra , Slovakia
Member No.: 459



Neviem , čo riešite , vy si tie mody aspoň raz zahráte , kdežto ja nie... weapons_owned.gif


--------------------
 
Quote Post
roman00
post Aug 3 2008, 13:36
Post #17


New Member
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 2-August 08
Member No.: 3,803



Mohly by ti jejich stránky přeložit do češtiny
 
Quote Post
EMSI
post Aug 3 2008, 15:14
Post #18


Member
Group Icon

Group: Addon Maker
Posts: 177
Joined: 26-July 07
From: Slovakia
Member No.: 1,013



Nič jednoduchšieho : Google Translate


--------------------
 
Quote Post
roman00
post Aug 4 2008, 11:10
Post #19


New Member
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 2-August 08
Member No.: 3,803



No jo já sem tomu nikdy nevěříl myslel jsem že to bude překládat úpný hovadiny ale hele ani ne
 
Quote Post
lan Gastovski
post Aug 10 2008, 17:28
Post #20


Junior Member
**

Group: Members
Posts: 12
Joined: 21-April 08
From: České Budějovice
Member No.: 2,998



Vida jak se to tady rozjelo!
 
Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 07:36