Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Protichemické jednotky
Armed Assault Info Forums > Other Language Sections > Česky > Editace
kuba
Zdravim všechny... takže se ze ze sci-fi vrátíme spátky do reality :-). Nevíte nekdo cokoliv o nejákých jednotkách s protichemickými obleky?? Myslim že takovej addon by nemusel být špatnej thumbsup.gif A taky si myslim že to neni až takovej nesmysl do Army. No pisněte co si myslíte :-)
Chicago
Když se člověk zamyslí, čemu všemu musí čelit vojáci na moderním bojišti, tak to určitě není vůbec špatný nápad. thumbsup.gif
Cole
Pokud vím, tak se bohužel žádnej takovej addon nechystá ale rozhodně by se hodil smile.gif
kuba
Neco na způsob mého avatara.....aby jste vedeli jak si to asi představuju thumbsup.gif
Zachary
Co tak na zaciatok upravit BRDM 2 na protichemicku verziu.

EDIT: Viete, odstranit gulomet, pridat zariadenie na vystrelovanie varovnych znaciek atd... To by pre niekoho kto vie pracovat s O2 nemal byt taky problem.

kuba
No nemuselo by to být špatné (aspom pro začátek) ale co myslíš tim zařízením na vystřelováním značek? to nějak nevím co je.
Zachary
Vpodstate je to taka krabica na zadnej strane BRDM z ktorej sa vystreluju do zeme varovne vlajky, ak by som mal fotku tak ti ju poslem, ale momentalne ju nemam. Mozno casom rolleyes.gif podobne by sadalo upravit aj HUMER!!!
kuba
JJ aspon už nejakou představu mam. thumbsup.gif Jinak tech vozidelů by se dalo upravit a předělat plno třeba Land-Lower.
http://www.lvi.cz/kovac_radio/rover.jpg
Zachary
To tiez nije zly napad, sanitka sa vzdy zide!!! w00t.gif Teraz ma tak napadlo, zisly bi sa aj neake cemicke zbrane.(ak sa uz podary niekomu upravit to BRDM.
kuba
No to jo když sou ted ty addony napalmových bomb apod....tak mě tak napadá že už by na to mohl být i celý MOD ve kterym by to všechno bylo biggrin.gif
Zachary
Uz mam obrazok BRDM 2 NBC ale akosik ho sem nemozem dostat. cry3.gif
kuba
biggrin.gif hej normalne klikni na to:insert image. a pak tam napis odkaz toho obrazku :-)
Zachary
no to je ten problem, ja ho mam ulozeny v mojich dokumentoch.
kuba
Aha ...tak to nevim sad.gif
Cole
Použij například isarapix.com, klikni na "Procházet", najdi obrázek, dej "Upload Image" a hoď sem odkaz "Direct Link to Full Image" (pro jistotu jenom textovej odkaz, aby to nějak nevadilo pravidlům nebo tak..) thumbsup.gif
Zachary
Diky Cole, snat to bude fungovat. http://www.isarapix.com/pix49/1194280926.gif
Takto neako by to malo vyzerat
kuba
JJ vipada to celkem stejne jak to puvodni :-)
Zachary
to ano, ide tam len o to, vymazat gulomet, pridat dozadu tu krabicu s vlajkami a vyrobyt skript ktory bude tie vlajky vystrelovat do zeme.
Inak dost by pomohlo keby sa niekomu podarylo vyrobit aspon plynove masky pre vojakov.
(mohly by sa pouzivat namiesto NVG)
a tie napalmove bomby by sa daly tiez pouzit ako chemicke, staci vymenit napalm za plyn (napr. VX alebo neaky iny sajrajt smile.gif )
kuba
JJ aspon ty masky....ale kdo by se toho ujal :-)
Zachary
Ak by som vedel robyt s O2, tak by som sa toho aj chytil, (aspon 3D model) apotom by sa snad niekto pridal.
Ozaj, nevies ci exsistuje neaky manual k O2 ??? (idealny by bol po cesky)
kuba
JJ já to mam ale vůbec stim neumim.
Zachary
No ved ved ani ja. preto by sa hodil ten manual.
Ak by si o niecom takom nikde , nieco pocul , potesilo bz ma keby si mi dal vediet.
( a prosim nech je to po cesky, lebo po anglicky si viem tak akurat vupitat hamburger tongue.gif )
kuba
Jasné biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.